Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Słupsk
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz zatrudnionych pracowników

KIEROWNICTWO URZĘDU GMINY

  1. WÓJT GMINY SŁUPSK - Barbara Dykier,
  2. ZASTĘPCA WÓJTA GMINY SŁUPSK - Adam Jaśkiewicz,
  3. SKARBNIK GMINY SŁUPSK - Małgorzata Dąbrowska,
  4. SEKRETARZ GMINY SŁUPSK - Adam Sędziński.

W skład Urzędu wchodzą następujące komórki organizacyjne:

I. Referat Planowania przestrzennego i geodezji podporządkowany Wójtowi o strukturze stanowisk:

  1. Kierownik referatu - Dorota Możejko,
  2. stanowisko ds. geodezji i gospodarki gruntami (GG) (GC) - Damian Chabros, Justyna Korus,
  3. stanowisko ds. planowania przestrzennego (GK) - Aleksandra Kujawa,
  4. stanowisko ds. budownictwa (GB) - Alicja Kucharska,
  5. stanowisko ds. planowania przestrzennego i gospodarki nieruchomościami (GT) - Natalia Terefenko - Iskrzycka (usprawiedliwiona nieobecność),
  6. stanowisko ds. sprzedaży nieruchomości (GN) - Justyna Zbijowska,
  7. stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami (GT) - Adam Bakinowski,
  8. stanowisko ds. rolnictwa i gospodarki ziemią (GR) - Elżbieta Szczepocka,
  9. stanowisko ds. rolnictwa i gospodarki wodnej (RG) - Karolina  Karnicka.

II. Samodzielne stanowiska podporządkowane Wójtowi:

  1. audytor wewnętrzny (AW) - Joanna Harasimiuk,
  2. stanowisko ds. ochrony danych osobowych i kontroli zarządczej (OD) - Anna Formela,
  3. stanowisko ds. obronnych i ochrony przeciwpożarowej (SP) - Andrzej Małyszka,
  4. stanowisko ds. obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego (SO) - Maciej Błoński,

III. Zespół ds. pozyskiwania środków zewnętrznych podporządkowany Wójtowi:

  1. wieloosobowe stanowisko ds. pozyskiwania środków zewnętrznych (ŚZ) - Kamila Walkowicz, Wojciech Grzybowski,
  2. stanowisko ds. energii odnawialnej (OZ) – Katarzyna Sikora.

IV. Referat inwestycji, gospodarki komunalnej i ochrony środowiska podporządkowany Zastępcy Wójta o strukturze stanowisk:

  1. Kierownik referatu - Joanna Szmidt,
  2. stanowisko ds. gospodarki komunalnej i wodno – kanalizacyjnej (GM) – Józef Duszny.
  3. stanowisko ds. inwestycji drogowych (ID) – Iwona Antoniuk,
  4. stanowisko ds. inwestycji kubaturowych (RB) – Krzysztof Grabowski,
  5. stanowisko ds. zarządzania energią (ZE) - Michał Potracki,
  6. stanowisko ds. inwestycji - Aleksandra Włodarczyk,
  7. stanowisko ds. inicjatyw, funduszu sołeckiego i BHP (IF) - Karolina Chodasewicz (usprawiedliwiona nieobecność), Emilia Adamska,
  8. stanowisko ds. ochrony środowiska (OŚ) - Marcin Leśniak, Marzena Sznajder,

V. Straż Gminna Gminy Słupsk podporządkowana Zastępcy Wójta o strukturze stanowisk:

  1. Komendant Straży Gminnej - Dariusz Peta,
  2. Starszy inspektor - Piotr Matuszewski,
  3. Młodszy inspektor - Jerzy Ostrowski,
  4. Młodszy inspektor - Jerzy Jugowiec,
  5. stanowisko ds. przetwarzania danych – Daria Myślińska (usprawiedliwiona nieobecność),

VI. Samodzielne stanowiska podporządkowane Skarbnikowi:

  1. Główna Księgowa - Sylwia Janicka

VII. Referat Finansowy podporządkowany Skarbnikowi Gminy o strukturze stanowisk:

  1. stanowisko ds. obsługi kasy (KK) - Danuta Strzelczyk,
  2. stanowisko ds. egzekucji opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (EO) - Anna Wróblewska,
  3. stanowisko ds. rozliczania inwestycji i ewidencji środków trwałych (KS) - Ewa Cybulska.

VIII. Zespół ds. Księgowości budżetowej podporządkowany Skarbnikowi Gminy o strukturze stanowisk:

  1. wieloosobowe stanowisko ds. księgowości budżetowej (KB) – Ewa Iwanicka, Mirosława Łaga, Ewa Grabarska, Barbara Maczuga.

IX. Zespół ds. Podatków i opłat podporządkowany Skarbnikowi Gminy o strukturze stanowisk:

  1. Kierownik Zespołu (KP) – Blanka Dębowska,
  2. wieloosobowe stanowisko ds. wymiaru podatku od osób fizycznych (KWF) – Ewa Lewicz, Ewelina Cackowska.
  3. stanowisko ds. wymiaru podatku od osób prawnych (KWP) - Wioleta Klimkowska,
  4. stanowisko ds. księgowości podatkowej i egzekucji (KPE) - Katarzyna Halczak,
  5. stanowisko ds. księgowości (KS) – Anna Sielska.

X. Referat Spraw Obywatelskich podporządkowany Sekretarzowi Gminy:

Stanowiska w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich podporządkowane Sekretarzowi Gminy:

  1. stanowisko ds. promocji i strategii gminy, koordynator do spraw dostępności, rzecznik prasowy (PG) - Ewa Dorota Guzińska,
  2. stanowisko ds. administracji i kadr (KO) – Anna Małgorzata Peda,
  3. stanowisko ds. obsługi rady gminy (OG) – Bożena Jugowiec,
  4. stanowisko ds. sportu i ochrony zdrowia (PS) - Ewelina Urban.
  5. stanowiska pomocnicze:
  • kierowca - Jarosław Jasiński,
  • robotnik gospodarczy - Beata Brzezińska, Patrycja Nelka (usprawiedliwiona nieobecność), Jolanta Nelka,
  • konserwator - Jan Wójcik.

XI. Zespół ds. ewidencji powszechnych podporządkowany Sekretarzowi Gminy:

  1. wieloosobowe stanowisko ds. ewidencji powszechnych (EL) - Ewelina Walkowiak, Marta Czernij.

XII. Zespół ds. kancelaryjnych i obsługi klienta i sekretariatu podporządkowany Sekretarzowi Gminy:

  1. stanowisko ds. obsługi interesantów (OI) - Lilia Michalska,
  2. wieloosobowe stanowisko ds. kancelaryjnych (OK) - Iwona Siwiec, Małgorzata Hoppen, Paulina Łata,
  3. stanowisko ds. obsługi archiwum (KA) - Halina Wasyliszyn,
  4. stanowisko ds. obsługi sekretariatu (SK) - Dorota Daniluk.

XIII. Zespół ds. informatyki podporządkowany Sekretarzowi Gminy:

  1. stanowisko ds. obsługi informatycznej urzędu (OU) - Wojciech Kurczyk,
  2. stanowisko ds. informatyki (IU) - Piotr Stawiszyński,
  3. stanowisko ds. obsługi informatycznej jednostek organizacyjnych gminy - Jacek Samborski.

XIV. Zespół ds. zamówień publicznych podporządkowany Sekretarzowi Gminy:

  1. wieloosobowe stanowisko ds. zamówień publicznych (ZP) - Bartosz Lewandowski, Monika Andrzejewska, Michał Maciejewski,

XV. Zespół ds.obsługi prawnej podporządkowany Sekretarzowi Gminy:

  1. umowa cywilna z Kancelarią Prawną (RP) - Renata Czarnecka, Dariusz Wszółkowski.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 25-02-2008 11:09
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Małgorzata Peda 24-02-2008
Ostatnia aktualizacja: Piotr Stawiszyński 16-09-2021 12:31